FAQ

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile to kosztuje?
Pobieramy prowizję w wysokości 10% od wynegocjowanej ceny. Przed zakończeniem negocjacji nie musisz nic płacić – zawarcie umowy nie jest obarczone dodatkowymi opłatami.

Czy muszę wpłacić jakąś zaliczkę lub zadatek?
Nie, dopiero po zakończeniu prowadzonych przez nas negocjacji, wpłacasz kwotę w wysokości 10% prowizji na podany numer bankowy. Żadne zaliczki ani zadatki nie są wymagane.

Jak dużą zniżkę mogę otrzymać?
Wysokość zniżki zależy od wybranego modelu auta, roku produkcji, ilości dostępnych modeli, a nawet sytuacji na rynku gospodarczym. Nie możemy dokładnie oszacować, jak duży upust uda się nam uzyskać. Może to być 9%, 12%, a nawet ponad 20%. Zawsze staramy się usatysfakcjonować naszych Klientów i zdobyć jak największy rabat.

Jak podpisać umowę?
Jeżeli zdecydowałeś się na skorzystanie z naszych usług, wyślemy do Ciebie umowę za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kurier dostarczy Ci dwie umowy – jedną dla Ciebie, drugą dla nas. W jego obecności podpisujesz obydwa egzemplarze. Jeden z egzemplarzy umowy zostaje zabrany z powrotem do nas, przez tego samego kuriera. Wysłanie i podpisanie umowy jest bezpłatne.

Czy jesteście przedstawicielami jednego z producentów samochodów?
Nie, nie należymy do grupy dealerów samochodowych, ani też przedstawicieli handlowych żadnego z producentów. Jesteśmy niezależni i realizujemy przesłane zgłoszenia, bez względu na wybraną markę.

Czy negocjujecie cenę samochodów używanych?
Nie, negocjujemy ceny tylko nowych samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych o masie do 3,5 tony.

Czy negocjujecie wysokość raty kredytu oraz leasingu samochodowego?
Oczywiście, jeżeli chciałbyś uzyskać niższą ratę kredytu lub leasingu, możesz zgłosić się do nas.

Jakie dokumenty muszę wysłać w przypadku negocjowania ceny kredyty/leasingu?
Rodzaje niezbędnych dokumentów zależą m.in. od tego, czy chciałbyś wziąć samochód na firmę, czy też na osobę fizyczną. Lista wymaganych dokumentów zostanie wysłana za pośrednictwem e-maila po otrzymaniu zgłoszenia o negocjowaniu ceny kredytu/leasingu.

Czy mogę zlecić wynegocjowanie cen kilku samochodów jednocześnie? Nie jestem pewien, który z modeli powinienem wybrać.
Tak, możesz przesłać w zgłoszeniu nazwę kilku wybranych modeli i po zakończeniu negocjacji wybrać ten, którego cena będzie Twoim zdaniem bardziej korzystna. Jeżeli chcesz, abyśmy negocjowali cenę dwóch lub więcej samochodów, wtedy pobieramy prowizję wyższą o 3% za każdy kolejny model. Przykład: w zgłoszeniu otrzymaliśmy nazwy trzech modeli: X, Y i Z. Po zakończeniu negocjacji, wybierasz model X. Wówczas pobieramy prowizję w wysokości 16% od wynegocjowanej ceny modelu X (10%+3%+3%=16%).

W jakim mieście mogę odebrać swój samochód?
To Ty wybierasz miasta oraz region, w którym chciałbyś odebrać swój nowy samochód.

Kiedy otrzymam informację o ostatecznie wynegocjowanej cenie?
Informację o zakończeniu negocjacji otrzymasz maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas podpisanej umowy.

Jak długo obowiązuje promocyjna, wynegocjowana cena?
Promocyjna cena jest zazwyczaj ograniczona czasowo przez dealerów samochodowych. Poinformujemy Cię o terminie wygasania wynegocjowanej przez nas ceny.

Kiedy powinienem wpłacić 10% prowizji na konto ZapłaćMniej.pl?
Po zakończeniu negocjacji masz 7 dni kalendarzowych na dokonanie przelewu na nasze konto.

W ostatniej chwili zrezygnowałem z zakupu samochodu. Co teraz?
Pamiętaj o tym, że podpisując umowę zadeklarowałeś, że dokonasz zakupu wybranego przez siebie modelu samochodu. Oczywiście, nie musisz go kupować ale jesteś zobowiązany do zapłaty prowizji w wysokości 10% za zrealizowaną usługę.

Nie jestem zainteresowany kupnem auta, chciałbym tylko się dowiedzieć, jak dużą zniżkę mogę uzyskać. Czy zajmiecie się tym zleceniem?
Nie zajmujemy się negocjowaniem cen tylko po to, by dowiedzieć się, jak duży rabat możemy uzyskać na wybrane modele samochodów. Jeżeli już zdecydujesz się na zakup, z chęcią pomożemy Ci wynegocjować atrakcyjną cenę.
Top

W czym możemy Ci pomóc?

Pozostań z nami w kontakcie: biuro@zaplacmniej.pl