Gwarancja

Lightbox Demo

 

Wysyłając do nas zgłoszenie nic nie tracisz! 

Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie oraz indywidualnie. Stosowane przez nas techniki negocjacyjne cieszą się znaczną skutecznością. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu oraz poszanowaniu każdej ze stron interesu, zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów.

Koszt zrealizowanej przez nas usługi wynosi 10% od wynegocjowanej ceny wybranego modelu samochodu. W praktyce, jest ona dla Ciebie całkowicie bezpłatna. Prowizję pobieramy od kwoty, którą i tak musiałbyś zapłacić sprzedawcy w salonie samochodowym. Dzięki naszej usłudze, aż 90% z zaoszczędzonej sumy zostaje w Twojej kieszeni! Co więcej, nie musisz nawet wpłacać prowizji na nasze konto, jeżeli nie uzyskamy upustu większego niż 5,00% od ceny katalogowej. 

Gwarantujemy, że od każdej ceny zawartej w katalogu uzyskujemy upust dla naszych Klientów! Nie możemy dokładnie stwierdzić, jak duży procent uda nam się wynegocjować. Wysokość rabatu uzależniona jest od wielu czynników. Możesz jednak być pewien, że zdobędziemy dla Ciebie większą lub mniejsza zniżkę.

Top

W czym możemy Ci pomóc?

Pozostań z nami w kontakcie: biuro@zaplacmniej.pl